Dnes: 10% k SALE-FINÁLE ❕
Dnes: 10% k SALE-FINÁLE ❕
kopírovat kód:
FINIS7854
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více informací
Eichhorn Baby Hipp kočárek RIng
NOVINKA eko -14%
MOC¹
459 Kč
Cena
396 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Ušetříte
63 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do ca 1-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A333740

EAN: 4003046007466

Eichhorn Baby Hipp kočárek RIng
Tento text je přeložen automaticky.
Eichhorn Baby HIPP Mobile na cesty: Vysoce kvalitní Eichhorn Baby HIPP Mobile na cesty z bukového dřeva upoutá pozornost dítěte. Dítě může očima sledovat korálky a roztomilé plyšové prvky a je povzbuzováno k uchopení. Při výrobě mobilních telefonů Eichhorn se používá pouze 100% dřevo FSC® z trvale udržitelného lesního hospodářství tiger .

Podrobnosti o produktu:
  • Rozměry (délka x šířka x výška): -
  • Kroužek na zavěšení s plyšovým oslíkem
  • Obsah: 1 kroužek na kočárek
  • Materiál: FSC® 100%, bukové dřevo, plyš, plast, TPE, PP a TB/vložka
  • Věk: od 1 roku

Sponzorováno

product_detail_ad

Příslušenství

Cena
314 Kč

Ekologie

Udržitelný materiál

Mezi udržitelné materiály se řadí suroviny získané přírodním vypěstováním, kontrolovaným chovem zvěře, ale také materiály, které se získávají třeba z cukrové třtiny. Přírodní pěstování neumožňuje využití pesticidů a chrání tím přírodu. Bio plasty potřebují velmi nízký poměr fosilních surovin při výrobě a dlouhodobě tím snižují vypouštění emisí do prostředí ve srovnání s běžnými plasty. Existuje také řada pečetí, které označují výrobky vyrobené z udržitelných materiálů. Patří mezi ně například pečeť FCS® (Forest Stewardship Council), která zaručuje udržitelné lesní hospodaření, značka LENZING ECOVERO, která vyrábí udržitelnou viskózu, nebo standard Responsible Wool & Down, který zaručuje dobré životní podmínky zvířat a udržitelné využívání pastvin.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Eichhorn Baby Hipp kočárek RIng
Eichhorn Baby Hipp kočárek RIng
MOC¹ 459 Kč
396 Kč