Eichhorn Baby Pure Discovery Bricks
NOVINKA eko -18%
MOC¹
362 Kč
Cena
298 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Ušetříte
64 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do ca 1-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A333687

EAN: 4003046007480

Eichhorn Baby Pure Discovery Bricks
Tento text je přeložen automaticky.
Eichhorn BabyPure, stavebnice pro objevitele: S Eichhorn BabyPure mohou děti objevovat svět přirozeným a udržitelným způsobem. Tři stavební bloky průzkumníků od společnosti Eichhorn mají různé tvary příjemné pro ruku. Cihly jsou opatřeny kuličkami buty, hranolem nebo koulí. Ta cíleně podporuje a trénuje akustiku, motoriku a koordinaci rukou a očí u dětí od jednoho roku. tiger Při výrobě cihel Eichhorn explorer se používá pouze 100% dřevo FSC® z trvale udržitelného lesního hospodářství.

Podrobnosti o produktu:
  • Rozměry (délka x šířka x výška): -
  • Obsah: 2 stavebnice se zvukem, 1 stavebnice s kaleidoskopem
  • Materiál: FSC® 100%, bukové dřevo a TB/ vložka
  • Věk: od 1 roku
Pozor
Nevhodné pro děti do jednoho roku. Obsahuje malé části, které lze spolknout. Nebezpečí udušení!

Sponzorováno

product_detail_ad

Příslušenství

Ekologie

Udržitelný materiál

Mezi udržitelné materiály se řadí suroviny získané přírodním vypěstováním, kontrolovaným chovem zvěře, ale také materiály, které se získávají třeba z cukrové třtiny. Přírodní pěstování neumožňuje využití pesticidů a chrání tím přírodu. Bio plasty potřebují velmi nízký poměr fosilních surovin při výrobě a dlouhodobě tím snižují vypouštění emisí do prostředí ve srovnání s běžnými plasty. Existuje také řada pečetí, které označují výrobky vyrobené z udržitelných materiálů. Patří mezi ně například pečeť FCS® (Forest Stewardship Council), která zaručuje udržitelné lesní hospodaření, značka LENZING ECOVERO, která vyrábí udržitelnou viskózu, nebo standard Responsible Wool & Down, který zaručuje dobré životní podmínky zvířat a udržitelné využívání pastvin.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Eichhorn Baby Pure Discovery Bricks
Eichhorn Baby Pure Discovery Bricks
MOC¹ 362 Kč
298 Kč