EICHHORN Color - Motorická hra

EICHHORN Color - Motorická hra


Cena
481 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A219545

EICHHORN Color - Motorická hra
Podporujte proces učení u nejmenších dětí a jejich vnímání barev a tvarů těch a pozorujte, jak se jejich motorické dovednosti rozvíjejí. S motorickou hrou od Eichhorn se děti učí zvládnout 4 různé zásuvné znaky.

3 tyčky na kruhové straně hračky mají malé kolíky, které zabraňují sklouznutí. Pokud posunete kostky tak, aby kolíky a otvory byly ve stejné výšce, kostky sklouznou po tyčce dolů. Vhodné pro děti od 1 roku.

Podrobnosti:
 • Obsah: půlkulatá rozlišovací hra
 • Material: březové dřevo, překližka, MDF, BSK
 • Rozměry: 15 x 22 x 12,5 cm
 • Věk: od 12 měsíců
 • Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Naše nejprodávanější

  EICHHORN Color - Motorická hra
  481 Kč
  Top značky