Eichhorn Constructor - větrný mlýn
Varianta:
  • Eichhorn Constructor - větrný mlýn
  • Eichhorn Constructor Crane
  • HEROS Constructor Jeřáb, 170-dílů
  • Eichhorn Constructor Dvojplošník
  • +5

Cena
1.330 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A220183

EAN: 4051902390467

Eichhorn Constructor - větrný mlýn
Tento text je přeložen automaticky.
Ze 300-kusové sady Eichhorn CONSTRUCTOR lze přišroubovat osm modelů: větrnou turbínu, jeřáb, katamarán, letadlo, závodní auto, stíhací letadlo, mostový nebo přístavní jeřáb.

Pomocí dodaného nářadí, pokynů a šroubů je 300 dřevěných dílů a spojovacích prvků upevněno k sobě a je vytvořen jeden z osmi modelů. Spojení podporuje a trénuje prostorové myšlení a jemné motorické dovednosti. K výrobě modelů Eichhorn Constructor se používá pouze 100% dřevo z udržitelného tygrového lesnictví FSC®. Vhodné pro děti od 6 let.

Podrobnosti:
  • Obsah: 8 variant modelu: Větrná turbína, jeřáb, katamarán, letadlo, závodní auto, stíhačka jet, most, přístavní jeřáb, 300 ks.
  • Materiál: FSC® 100%, bukové dřevo, plast, BSK
  • Věk: od 6 let

esteem
Nevhodné pro děti do 3 let. Nebezpečí udušení malými částmi.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Eichhorn Constructor - větrný mlýn
1.330 Kč