Eichhorn Constructor závodní auto

Eichhorn Constructor závodní auto


  • HEROS Constructor Jeřáb, 170-dílů
  • Eichhorn Constructor Dvojplošník

Cena
305 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A246558

Eichhorn Constructor závodní auto
Eichhorn Constructor, závodní auto: Z 50-dílné konstrukční sady lze dle návodu sešroubovat závodní auto, minikáru nebo formuli 1. S pomocí dodaného nářadí, návodu a šroubků se sestavují dřevěné díly společně se spojovacími elementy a vzniká krásný model. Samozřejmě, že fantazii se meze nekladou a můžete si sešroubovat i jiné auto. Dítě si při sestavování cvičí prostorovou představivost a jemnou motoriku. Vhodné pro děti od 3 let Při výrobě produktů Eichhorn je použito FSC® 100% dřevo z trvale udržitelného lesního hospodářství.

Podrobnosti:
  • Počet dílů: 50
  • 3 modely Minikára, formule 1, závodní auto
  • Material: FSC® 100 %, bukové dřevo, umělá hmota
  • Věk: od 3 let

Upozornění: Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Eichhorn Constructor závodní auto
305 Kč
Top značky