Eichhorn JoNaLu dřevěný xylofon
Eichhorn JoNaLu dřevěný xylofon
503 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Eichhorn JoNaLu dřevěný xylofon


Cena
503 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A246652

Eichhorn JoNaLu dřevěný xylofon
JoNaLu Xylofon: Dřevěný xylofon Eichhorn generuje harmonické zvuky a přispívá k pozitivnímu vývoji sluchového vnímání dítěte. Jednotlivé tóny jsou označeny různými barvami, aby je děti snáze rozpoznali a sami si mohli přehrát známé melodie. Součástí sady je i xylofon 30 x 15,5 cm, palička a zpěvník. Ze zpěvníku lze přehrávat krásné písně od JoNaLu. Obsahuje následující texty: Hokus, Pokus; písnička o sněhu; Lokomotiva; Čmeláci.

Podrobnosti:
  • Počet dílů: 3
  • Obsah: Stupnice s 8 tóny, 1 palička, zpěvník se 4 písněmi
  • Materiál: borové dřevo
  • Rozměry: 30 x 15,5 cm
  • Věk: od 2 let

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Eichhorn JoNaLu dřevěný xylofon
503 Kč
Top značky