Sleva ke Dni otců
Sleva ke Dni otců
Sleva
až 1000 Kč
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
Eichhorn Kávovar
Cena
566 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A234329

Eichhorn Kávovar
Šálek čerstvě uvařené kávy by neměl chybět při velké nedělní snídani s rodinou nebo při návštěvě kavárny. S praktickým kávovarem od firmy Eichhorn je káva v mžiku hotova. K tomuto účelu lze nastavit hrubost kávy tlačítkem na boku a umístit kapsli s kávou do zařízení. Sáček s mlékem a šálek na kávu doplňují tuto sadu. S kuchyňským robotem Eichhorn se děti učí každodennímu životu v kuchyni, hravě si procvičí manipulaci s kuchyňskými spotřebiči a jejich funkce. Kromě toho se při hře stimuluje fantazie a tvořivost, interakce s přáteli a rodinou a trénink šikovnosti a jemných motorických dovedností.

Podrobnosti:
 • Včetně šálku, krabice s mlékem, 1x kávová kapsle
 • Rozměry: 12 x 18,5 x 20,5 cm
 • Material: Březové dřevo, MDF, plast, překližka
 • Věk: od 3 let

 • Upozornění
  Nevhodné pro děti do 3 let.

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Naše nejprodávanější

  Eichhorn Kávovar
  566 Kč
  Top značky