Eichhorn Kuchyňský robot
Cena
566 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A234328

Eichhorn Kuchyňský robot
Sestava kuchyňského robotu od společnosti Eichhorn zahrnuje kuchyňský robot s pohyblivou mixážní pákou a mísící misku, a také dva sáčky na hraní. Šlehačem lze snadno otáčet pomocí malého kolečka. S kuchyňským robotem Eichhorn se děti učí každodennímu životu v kuchyni, hravě si procvičí manipulaci s kuchyňskými spotřebiči a jejich funkce. Kromě toho se při hře stimuluje fantazie a tvořivost, interakce s přáteli a rodinou a trénink šikovnosti a jemných motorických dovedností.

Podrobnosti:
 • Včetně misky a 2 sáčků na hraní
 • Rozměry: 12 x 18,5 x 19,5 cm
 • Materiál: Břízové dřevo
 • Věk: od 3 let

 • Upozornění
  Nevhodné pro děti do 3 let.

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Naše nejprodávanější

  Eichhorn Kuchyňský robot
  566 Kč
  Top značky