MIKULÁŠSKÉ SLEVY 🎅
MIKULÁŠSKÉ SLEVY 🎅
Ušetřete už dnes
až 1250 Kč!
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Eichhorn Obrázky Memo Game
Cena
359 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do 2-5 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A312401

EAN: 4003046005653

Eichhorn Obrázky Memo Game
Tento text je přeložen automaticky.
Eichhorn Obrázková hra: zapamatujte si, pod kterými cihlami se skrývají různé motivy. Každý hráč může v každém kole otočit dvě destičky. Pokud je pár otočen, hráč si jej ponechá. Kdo má na konci nejvyšší počet dvojic, vyhrává. Hra podporuje koncentraci a paměť a je vhodná pro děti od 4 let. K výrobě výrobků Eichhorn se používá pouze 100% dřevo FSC® z trvale udržitelného lesního hospodářství tiger .

Podrobnosti:
  • Obsah: 72 kostek s 36 motivy
  • Materiál: FSC® 100%, lipová překližka, BSK
  • Věk: od 4 let

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Eichhorn Obrázky Memo Game
Eichhorn Obrázky Memo Game
359 Kč