Eichhorn Outdoor Pohybová hra
-15%
MOC¹
318 Kč
Cena
271 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Ušetříte
47 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do ca 1-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A333648

EAN: 4003046006902

Eichhorn Outdoor Pohybová hra
Tento text je přeložen automaticky.
Pohybová hra Eichhorn se skládá z 20 barevných dřevěných hracích disků se zábavnými motivy, které podněcují děti k pohybu, tanci, gymnastice a uvolnění. Sada kombinuje hru a sport. Herní disky dětem naznačují určité cviky a pohyby, které mají děti hravě napodobit a provést. Jejich vlastní kreativitě se samozřejmě meze nekladou. Pro uskladnění je herní sada dodávána s látkovou taškou, do které lze všech 20 dílků snadno uložit a kamkoli přenést. Pohybová hra je ideální hračkou pro děti od 3 let a slibuje závan čerstvého vzduchu na zahradě, v parku i na každé dovolené.

Podrobnosti o produktu:
  • Průměr disku: 8 cm
  • Obsah: 20 dřevěných disků
  • Povzbuzuje dítě ke hře
  • Materiál: lipová překližka, tkanina a BSK
  • Věk: od 3 let
Pozor
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které lze spolknout. Nebezpečí udušení!

Sponzorováno

product_detail_ad

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Eichhorn Outdoor Pohybová hra
Eichhorn Outdoor Pohybová hra
MOC¹ 318 Kč
271 Kč