Eichhorn Toustovač
Cena
515 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A234327

Eichhorn Toustovač
S toustovačem od firmy Eichhorn lze dokonale a chutně připravit jakoukoli topinku. Čerstvý toast lze poklást klobásou, sýrem a rajčaty - tak snadné může být správně začít den. Topinkovač má funkci zvedání, při které jsou hotové topinky vyjmuty a dále otočný knoflík pro nastavení stupně opečení. Dále je součástí balení malá dřevěná deska k dozdobení topinky.

S topinkovačem Eichhorn se děti naučí poznávat každodenní život v kuchyni a manipulovat s kuchyňskými spotřebiči a potravinami hravým způsobem. Kromě toho se při hře stimuluje fantazie a tvořivost, interakce s přáteli a rodinou a trénink šikovnosti a jemných motorických dovedností.

Podrobnosti:
 • S toastem, klobásou, sýrem, rajčaty, prkýnkem
 • Rozměry: 11 x 19 x 11,5 cm
 • Material: MDF, překližka, bříza
 • Věk: od 3 let

 • Upozornění
  Nevhodné pro děti do 3 let.

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Naše nejprodávanější

  Eichhorn Toustovač
  515 Kč
  Top značky