ELANEE Podpůrný pás pro těhotné vel. M

ELANEE Podpůrný pás pro těhotné vel. M


 • ELANEE Podpůrný pás pro těhotné vel. S

Cena
1.185 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A092196

ELANEE Podpůrný pás pro těhotné vel. M

Značková kvalita od ELANEE

S přibývající hmotností dítěte je břicho maminky stále více taženo dolů, čímž je kladena zvýšená zátěž na páteř maminky. To se projevuje bolestmi zad a tahem v břichu. ELANEE podpůrný pás pro těhotné dává břichu oporu a snižuje bolesti v zádech tím, že je odlehčeno svalovině zad a pánevního dna. Po porodu se dá pás používat pro stabilizaci a posílení břišní stěny.

Díky stupňovitému suchému zipu se dá podpůrný pás individuálně nastavit a dá se nosit v průběhu celého těhotenství. S dvěma extra elastickými provázky se dá podpůrný účinek přizpůsobit osobním potřebám komfortu a stability.

 • Podporuje břicho
 • Odlehčuje a stabilizuje svalovinu pánevního dna a zad
 • Podporuje zdravé držení těla
 • Prodyšný pro příjemné tělesné klima
 • Individuálně stupňovitě nastavitelný
 • Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Naše nejprodávanější

  ELANEE Podpůrný pás pro těhotné vel. M
  1.185 Kč
  Top značky