ELANEE Pomůcky na trénování pánevního dna fáze II.

ELANEE Pomůcky na trénování pánevního dna fáze II.


Cena
581 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A092176

ELANEE Pomůcky na trénování pánevního dna fáze II.

Značková kvalita od ELANEE

Pomůcky na trénování pánevního dna fáze II. trénují při každém pohybu lehkou vibrací svalovinu pánevního dna. Tréninková pomůcka se hodí zejména pro trvalý trénink pro již trénované pánevní dno. Pravidelným tréninkem pánevního dna se dá zlepšit slabost močového měchýře (zátěžová / stresová inkontinence), můžete ji tak odstranit nebo jí předcházet.

Uvnitř trénovačích pomůcek ELANEE fáze II. se nacházejí dvě volně se pohybující kuličky. Při každém pohybu se kuličky houpají proti vnější stěně tréninkové pomůcky a způsobují tak vibrace. Tyto vibrace se přenášejí přímo na muskulaturu pánevního dna, čímž je muskulatura během nošení neustále stimulována a trénována. Pomůcka je naprosto tichá, takže se dá trénink zakomponovat do normálního běhu dne.

 • Kuželka se dvěma houpajícími se kuličkami
 • Pro trvalý trénink při již trénovaném pánevním dnu
 • K použití během těhotenství a po narození
 • Trénink pomocí vibrace
 • Naprosto tiché a tím pádem použitelné v každodenním životě
 • Neustálý tréninkový efekt při každém pohybu
 • Made in Germany
 • Příslušenství

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Naše nejprodávanější

  ELANEE Pomůcky na trénování pánevního dna fáze II.
  581 Kč
  Top značky