EMMA plyšová figurka na spaní 35 cm
Cena
636 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do 2-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A311556

EAN: 4026649226591

EMMA plyšová figurka na spaní 35 cm
Tento text je přeložen automaticky.
Nemůžete své potomky po vzrušujícím dni na fotbalovém hřišti uspat? EMMA pomáhá! Naše roztomilá plyšová figurka EMMA je skutečná spací čepice, po které se vám bude okamžitě chtít usnout. Když v dětském pokoji zhasnou světla, hvězdičky na noční čepici EMMY se ve tmě rozsvítí. Vaše děti tak mohou snít celé dopoledne se svým novým oblíbeným BVB. EMMA je vyrobena z odolného a pevného polyesteru, který nejenže vybízí k zachumlání, ale také usnadňuje čištění. Nikdy ne sám! Když děti objevují svět, je snadné se trochu vyděsit. S plyšovou figurkou EMMA však mají mini-Borusové svého spolehlivého fotbalového kamaráda vždy u sebe.

Podrobnosti o produktu:
  • Materiál: polyester
  • rozměry: 35 x 18 x 12 cm
  • Dřímající plyšová figurka EMMA z plyše vhodné pro děti
  • Hvězdy na spací čepici svítí ve tmě

Příslušenství

Cena
636 Kč
Cena
381 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

EMMA plyšová figurka na spaní 35 cm
EMMA plyšová figurka na spaní 35 cm
636 Kč