Etan In ground Hi- Flyer 0965 Combi trampolína s bezpečnostní sítí a žebříkem zelená

Etan In ground Hi- Flyer 0965 Combi trampolína s bezpečnostní sítí a žebříkem zelená


 • Etan In Ground Hi- Flyer 14 Combi trampolína s bezpečnostní sítí a žebříkem zelená
 • Etan In Ground Hi- Flyer 08 Combi trampolína s bezpečnostní sítí a žebříkem zelená
 • Etan Inground Hi-Flyer 1075 Combi TramTrampolína s bezpečnostní sítí a žebříkem zelená

Cena
10.256 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: cca. 13 pracovních dnů

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A212602

Etan In ground Hi- Flyer 0965 Combi trampolína s bezpečnostní sítí a žebříkem zelená
Tento text je přeložen automaticky.
V zemi Hi- Flyer Combi - prostě ideální pro malé vyhazovače
Nabídněte svým dětem svobodu a cvičení na čerstvém vzduchu, které je pro ně tak neuvěřitelně důležité. S kombinací In Ground Hi- Flyer Combi nabízíte tuto příležitost jak pro velké, tak i pro malé darebáky. Nízká výška umožňuje obejít se bez žebříku. Dokonce i nejmladší mohou jít na trampolíně a udělat první pokus o skákání. Současně je zaručeno, že se pod trampolínu nedostane žádný pes, kočka ani jiné zvíře nebo plazící se děti. To zaručuje absolutní bezpečnost a zábavu v jednom. Hirt Flyer je vhodný pro začátečníky i profesionály, kteří chtějí ještě vyšší skoky. S tímto mohou být dokonale provedeny akrobatické triky. Vše, co potřebujete, je malý prostor. Vyberte si vhodné místo, kde si nejmenší mohou uplatnit svou svobodu a zábavu.

Nejlepší kvalita pro vysokou bezpečnost
Vyberte si trampolínu od společnosti Etan, která dokonale zapadá do vašeho prostoru. Máte velký výběr mezi kulatými a čtvercovými vzory a samozřejmě mezi různými velikostmi. S bezpečnostní sítí není žádná zábava zábavná. Je to dobrá nálada a je to určitě nejvyšší bod světla na narozeninovou oslavu dětí. V závislosti na tom, jak velká váha zvolená trampolína vydrží, může několik dětí samozřejmě zaujmout svou vášeň pro skákání. Rám se skládá z ocelových trubek, které jsou tepelně dvojitě pozinkovány.

Neomezené možnosti hry a sportu
Mnoho různých trampolín nemusí nutně usnadnit výběr. Můžete se rozhodnout pro pozemní modely, které jsou kulaté nebo čtvercové, nebo také pro varianty, které jsou vybaveny žebříkem.

Motivace pohybem
Díky tomu můžete svým dětem nabídnout potřebné cvičení na čerstvém vzduchu, vždy s ohledem na absolutní bezpečnost. Vzdělávací přidaná hodnota, která se dosahuje například pomocí trampolíny In-Hi Flyer Combi, je pozitivním vedlejším účinkem. Každodenní školní život je pro děti velmi vyčerpávající a pracovní den pro dospělé se samozřejmě nemusí vždy odebírat. Pohyb a skoky na trampolíně uvolňují svaly a optimalizují obsah kyslíku v krvi. To umožňuje větší soustředění a usnadňuje učení než dříve. To udržuje děti motivované, pokud jde o řešení složitých aritmetických problémů.

Details: Průměr skákací rohože: 280 x 200 cm
 • Výška trampolíny : 200 cm
 • Rám materiálu: ocel
 • Hrana materiálu: PVC
 • Průměr trubky: 15 mm
 • Počet pružin: 52
 • Délka peří: 18 cm
 • Nosnost až 100 kg


 • esteem
  Nevhodné pro děti do 18 let 3 roky. Nebezpečí zranění! Nebezpečí kolize !. Vyžaduje se dohled dospělé osoby. Používejte pouze venku. Pouze na jedno použití. Používejte bez obuvi. Nepoužívejte, pokud je skákající list mokrý. Před použitím vyprázdněte kapsy a ruce. Vždy skočte do středu skákajícího listu. Nejezte ani nepijte na trampolíně. Žádné převrácení. Omezte dobu nepřetržitého používání (provádějte pravidelné přestávky) Nepoužívejte v silném větru a zajistěte a odpovídajícím způsobem upevněte. Trampolína musí být sestavena dospělou osobou podle návodu a před prvním použitím zkontrolována. Držte se dál od ohně. Vhodné pouze pro soukromé použití. Nenechávejte skákající list skokem. Postupujte podle pokynů v provozních pokynech pro „Údržba a skladování“ a „Bezpečné používání“. Ujistěte se, že nad trampolínou a vedle ní je dostatek volného místa. Nejméně 2 m od např. Plotů, zdí, elektrických kabelů. Odstraňte možná nebezpečí, jako jsou větve nebo dráty. Používejte trampolínu pouze na rovné a pevné zemi. Před použitím si přečtěte návod k obsluze. Pod trampolínou nesmí být žádné osoby. Nepoužívejte ve tmě. Nepoužívejte trampolínu, pokud jste pod vlivem alkoholu nebo drog. Neskočte na trampolínu shora, např. Ze stromu nebo balkonu.

  Informace o zaslání

  Přímé doručení výrobků od výrobce

  V našem sortimentu najdete výrobky, jejichž doručení relizuje samotný výrobce (např. výrobky do Ticaa nebo I'COO). Jejich doručení trvá déle než naše standardní doručení. Takové doručení můžet trvat

  14 - 21 pracovních dnů.

  Naše nejprodávanější

  Etan In ground Hi- Flyer 0965 Combi trampolína s bezpečnostní sítí a žebříkem zelená
  10.256 Kč
  Top značky