Etan In Ground Premium Gold 14 Combi Deluxe, 4,30 m Antracit / šedá

Etan In Ground Premium Gold 14 Combi Deluxe, 4,30 m Antracit / šedá


 • Etan In Ground Premium Gold 14 Combi Deluxe, 4,30 m Zelená

MOC¹
29.299,50 Kč
Cena
27.967 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
1.332,50 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: cca. 13 pracovních dnů

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A212583

EAN: 8718226236470

Etan In Ground Premium Gold 14 Combi Deluxe, 4,30 m Antracit / šedá
Tento text je přeložen automaticky.
V zemi Etan Premium Gold Combi Deluxe - absolutní zábava pro mladé i staré

Při hledání vhodné „hračky“ pro děti, kterou lze v zahradě dokonale používat v mnoha ročních obdobích, přichází náležitě jen na trampolína. In Ground Etan Premium Gold Combi Deluxe nabízí zábavu pro velké i malé darebáky. Zvláštní výhoda modelů In Ground spočívá v tom, že mají nízkou výšku výstupu, takže i ty nejmenší mohou dosáhnout skokové rohože samostatně. Nikdo se nemusí starat o bezpečnost, protože trampolíny trampolíny Etan jsou vybaveny extrémně silným a širokým okrajovým krytem. Kontakt s pružinami je absolutně nemožný. Žebřík není nutný, což také eliminuje riziko pádu.

Pro rozhodování
Děti si zamilují trampolínu Etan Premium Gold Combi Deluxe a budete hrdinou rodiny. V závislosti na dostupném prostoru si můžete vybrat mezi menšími nebo většími verzemi, kulatými nebo čtvercovými. Vždy dostanete velmi vynikající kvalitu. To se odráží v kvalitním zpracování a samozřejmě v tepelně dvojitě galvanizovaných ocelových trubkách. Rozhodněte se pro kvalitu a bezpečnost vašich dětí. Investujte do soukromého hřiště, které se každý den naplní smíchem dětí.

Trampolíny - perfektní rovnováha
Splňte přání svých dětí a nabídněte jim cvičení na čerstvém vzduchu. Každodenní školní život je stresující, malí se musí soustředit celé hodiny. Aby to bylo pro vás jednodušší, trampolína In Ground Etan Premium Gold Combi Deluxe je prostě dokonalá.

Spousta příslušenství pro optimální design
Toto lze nastavit pouze v pár minut, přesně tam, kde se nejlépe hodí. S dalšími kotvami můžete dosáhnout ještě větší bezpečnosti. V pozemních modelech není nutný žebřík, ale měla by být k dispozici ochranná síť. Trampolína může stát venku za větru a počasí, na slunci a dešti. Je vybaven speciální UV odolností, a proto nabízí zábavu a akci na zahradě i na podzim. Taková trampolína nemusí být nutně umístěna na trávníku. Také terasa je dokonale vhodná. Vyberte si z Etan kvalitu a nabídněte svým dětem svobodu, pohyb a rovnováhu, která je pro ně tak neuvěřitelně důležitá.

Details:
 • Průměr skákací rohože: 430 cm
 • Výška: 200 cm
 • Rám materiálu: ocel
 • Velikost okraje: 400 x 30 cm
 • Hrana materiálu: PVC
 • Průměr trubky: 18 mm
 • Počet pružin: 96
 • Délka peří: 22 cm
 • Nosnost až 100 kg

 • úcta
  Nevhodné pro děti do 3 let. Nebezpečí zranění! Nebezpečí kolize !. Vyžaduje se dohled dospělé osoby. Používejte pouze venku. Pouze na jedno použití. Používejte bez obuvi. Nepoužívejte, pokud je skákající list mokrý. Před použitím vyprázdněte kapsy a ruce. Vždy skočte do středu skákajícího listu. Nejezte ani nepijte na trampolíně. Žádné převrácení. Omezte dobu nepřetržitého používání (provádějte pravidelné přestávky) Nepoužívejte v silném větru a zajistěte a odpovídajícím způsobem upevněte. Trampolína musí být sestavena dospělou osobou podle návodu a před prvním použitím zkontrolována. Držte se dál od ohně. Vhodné pouze pro soukromé použití. Nenechávejte skákající list skokem. Postupujte podle pokynů v provozních pokynech pro „Údržba a skladování“ a „Bezpečné používání“. Ujistěte se, že nad trampolínou a vedle ní je dostatek volného místa. Nejméně 2 m od např. Plotů, zdí, elektrických kabelů. Odstraňte možná nebezpečí, jako jsou větve nebo dráty. Používejte trampolínu pouze na rovné a pevné zemi. Před použitím si přečtěte návod k obsluze. Pod trampolínou nesmí být žádné osoby. Nepoužívejte ve tmě. Nepoužívejte trampolínu, pokud jste pod vlivem alkoholu nebo drog. Neskočte na trampolínu shora, např. Ze stromu nebo balkonu.

  Informace o zaslání

  Přímé doručení výrobků od výrobce

  V našem sortimentu najdete výrobky, jejichž doručení relizuje samotný výrobce (např. výrobky do Ticaa nebo I'COO). Jejich doručení trvá déle než naše standardní doručení. Takové doručení můžet trvat

  14 - 21 pracovních dnů.

  Naše nejprodávanější

  Etan In Ground Premium Gold 14 Combi Deluxe, 4,30 m Antracit / šedá
  MOC¹ 29.299,50 Kč
  27.967 Kč