Etan Premium Gold 0965 Combi Deluxe, 2,81 x 2,01 m Zelená

Etan Premium Gold 0965 Combi Deluxe, 2,81 x 2,01 m Zelená


 • Etan Premium Gold 0965 Combi Deluxe, 2,81 x 2,01 m Antracit / šedá

Cena
21.683 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: cca. 13 pracovních dnů

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A212179

EAN: 8718226234667

Etan Premium Gold 0965 Combi Deluxe, 2,81 x 2,01 m Zelená
Tento text je přeložen automaticky.
Pokud hledáte trampolínu, která má co nabídnout, Premium Gold Combi Deluxe je pro vás. Díky obzvláště silné a silné hraně a pozoruhodnému odpružení mohou lehké a těžší vyhazovače dát vaši radost volnému otěže. Trampolíny nabízejí bezpečnost a cvičení na čerstvém vzduchu. Stačí si sundat boty a zábava může začít. Ti malí rychle provedou triky a hrdě je předvedou. Vaše zahrada bude plná dětí se smíchem a právě na narozeninovou oslavu se trampolína stane hitem. Pozitivní vedlejší účinek, pohybem na čerstvém vzduchu, se oči večer zavřou rychleji, než jste na to zvyklí. Děti - a samozřejmě také dospělí - se mohou naplnit energií n a kyslíkem.

Perfektní pro celou rodinu
Základní rám nabízí dvojité ocelové trubky zinkované galvanizací . Robustnost plachty nákladního automobilu byla vybrána jako materiál z plastu pro krycí hranu. Nastavení Premium Gold Combi Deluxe se provádí během několika minut. U dvou lidí je to rychlejší a snazší. Samozřejmě můžete také nechat trampolínu venku za deště. Aby se dosáhlo ještě delší životnosti, je samozřejmě možné během zimních měsíců degradovat. Na druhou stranu trampolína může být samozřejmě také použita jako volnočasové aktivity při nízkých teplotách.

Sport je vražda? - Ne s trampolíny - nabízejí radost ze života
V závislosti na vybraném průměru jsou také vysoké lety pro dospělé. Nabídněte vám a vašim dětem hřiště, které zabírá málo místa a může být umístěno kdekoli na zahradě. I na vnitřním nádvoří nebo na trávníku, na terase může trampolína poskytnout radost. Zajistěte, aby se děti dostatečně pohybovaly a mějte na paměti. To vás uklidní a ti malí budou určitě bavit. Lze praktikovat mnoho různých triků a skok po kuse se odváží udělat víc. Nebude to dlouho trvat, než bude vyzkoušeno první salto.

Bezpečnost - vše a konec
S touto vysoce kvalitní prémiovou trampolínou se kurz Etan pokusil eliminovat všechny zdroje nebezpečí. Přemýšleli jste o všech opatřeních - pružiny jsou bezpečně zakryté, kvalita skákací sítě je exkluzivní, bezpečnostní síť dokonale zužuje skokovou oblast a rám je základní pevný a odolný. Rez samozřejmě nelze očekávat, a pokud by se okrajový kryt měl po mnoha, mnoha letech změnit, může být znovu a znovu uspořádán.
Můžete si vybrat z modelů, které nemohou být rozsáhlejší co do tvaru, velikosti a kvality. Trampolíny lze najít pro jakýkoli prostor, pro jakoukoli rodinu, pro jakýkoli rozpočet a pro jakoukoli zábavu. Nechte se inspirovat a pomyslete na smích dětí hned od fáze výběru.

Details:
 • Barva: zelená
 • Rozměry smontovaný produkt: 281 x 201 x 240 cm
 • Rozměry trampolíny: 281 x 201 cm
 • Průměr a tloušťka rámu rámu: Ø 48 x 1,8 mm
 • Materiál: Vrchní / spodní okraj hrany: 620 gramů Německý PVC / Permatron
 • Ochranná podložka extra pružinové hrany: ano
 • šířka a tloušťka krycí hrany: 410 x 30 mm
 • Matrace pro skákání trojúhelníků: PP
 • Počet pružin: 52
 • Délka pružin: 180 mm
 • Rozměry okrajů: 281 x 201 cm
 • průměr a tloušťka oceli trubek bezpečnostní sítě: Ø 25,4 x 1,5 mm
 • Počet trubek z bezpečnostní sítě: 8
 • Průměr trubky bezpečnostní sítě (včetně pěny): 7 cm
 • Bezpečnostní síť: ano
 • Předpokládaná doba montáže (2 osoby): 60 min.
 • Nosnost: do 100 kg
 • Doporučený věk: 6 let a starší


 • úcta
  Nevhodné pro děti do 3 let. Nebezpečí zranění! Nebezpečí kolize! Vyžaduje se dohled dospělé osoby. Používejte pouze venku. Pouze na jedno použití. Používejte bez obuvi. Nepoužívejte, pokud je skákající list mokrý. Před použitím vyprázdněte kapsy a ruce. Vždy skočte do středu skákajícího listu. Nejezte ani nepijte na trampolíně. Žádné převrácení. Omezte dobu nepřetržitého používání (provádějte pravidelné přestávky) Nepoužívejte v silném větru a zajistěte a odpovídajícím způsobem upevněte. Trampolína musí být sestavena dospělou osobou podle návodu a před prvním použitím zkontrolována. Držte se dál od ohně. Vhodné pouze pro soukromé použití. Nenechávejte skákající list skokem. Dodržujte pokyny uvedené v provozních pokynech „Údržba a skladování“ a „Bezpečné používání“. Ujistěte se, že nad trampolínou a vedle ní je dostatek volného místa. Nejméně 2 m od např. Plotů, zdí, elektrických kabelů. Odstraňte možná nebezpečí, jako jsou větve nebo dráty. Používejte trampolínu pouze na rovné a pevné zemi. Před použitím si přečtěte návod k obsluze. Pod trampolínou nesmí být žádné osoby. Nepoužívejte ve tmě. Nepoužívejte trampolínu, pokud jste pod vlivem alkoholu nebo drog. Neskočte na trampolínu shora, např. Ze stromu nebo balkonu.

  Informace o zaslání

  Přímé doručení výrobků od výrobce

  V našem sortimentu najdete výrobky, jejichž doručení relizuje samotný výrobce (např. výrobky do Ticaa nebo I'COO). Jejich doručení trvá déle než naše standardní doručení. Takové doručení můžet trvat

  14 - 21 pracovních dnů.

  Naše nejprodávanější

  Etan Premium Gold 0965 Combi Deluxe, 2,81 x 2,01 m Zelená
  21.683 Kč