Naše alternativa k vyprodanému výrobku

Ever Earth Bucket
Momentálně vyprodáno
Cena
202 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A270182

EAN: 6923619437132

Ever Earth Bucket
Tento text je přeložen automaticky.
Kbelík Ever Earth - Kbelík lze použít k mnoha účelům: nesení vody, sbírání zrn, přeprava půdy a mnoho dalších užitečných předmětů. Praktická a stabilní rukojeť z bukového dřeva je vysoce kvalitní a zaručuje bezpečnost při hraní. Hračka je vhodná od 36 měsíců. Každá hračka je podrobena nejpřísnějším testům a splňuje evropskou normu EN71. Každý produkt v řadě hraček pro kojence Ever Earth je vyroben ze 100% FSC certifikovaného dřeva. Barvy jsou založené na vodě a 100% bezpečné pro vaše dítě.

Detaily produktu:
  • Materiál: Buk
  • rozměry: 13, 5 x 13,5 x 12,5 cm
  • Věk: od 3 let
Sledujte svůj krok!
Nevhodné pro děti do 3 let let.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější