Ever Earth ® Farm Set
Cena
1.361 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A291982

EAN: 6923619426846

Ever Earth ® Farm Set
Tento text je přeložen automaticky.
Farma od Ever Earth stimuluje kreativitu malých stavitelů a umožňuje jim neustále budovat nové struktury. Děti navrhují svou farmu podle vlastních představ. Přitom se hravě dozvědí o životě na farmě ao přirozené kultivaci. Malé bloky jim ukazují různá jídla, která může farmář pěstovat. Mohou si také hrát s roztomilými hospodářskými zvířaty. Tímto způsobem roste zájem malých dětí o přírodu. Sada se skládá z 53 kusů, které nabízejí dostatek prostoru pro nové herní nápady.

Detaily produktu:
  • Rozměry (délka x šířka x výška) : 39 cm × 32 cm × 7 cm
  • Počet dílů: 35
  • Čištění: Mytí rukou
  • Materiál: Dřevo
  • Věk : od 2 let

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Ever Earth ® Farm Set
1.361 Kč