Ever Earth rail set farm

Ever Earth rail set farm


Cena
951 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A242114

EAN: 6923619435909

Ever Earth rail set farm
Tento text je přeložen automaticky.
"„S naší farmou je zaručena nekonečná zábava. Dřevěná souprava přichází s dvojicí železničních tratí, barevným vlakem s magnetickými přívěsy, různými druhy zvířat, stodolou a mnohem více. Spolu s naší univerzální sadou pro vaše dítě bude vaše dítě schopen hrát bezpočet dobrodružství! Při hraní s touto hračkou je nutná kreativita vašeho dítěte. Malí si mohou rozvinout své motorické schopnosti a získat mnoho nových vizuálních zážitků. Posílena je také koordinace ruka-oko. ""

Podrobnosti:
  • rozměry: 39,3 x 35,3 x 31,5 cm
  • Věk: Od 3 let
Sledujte svůj krok!
Nevhodné pro děti do 3 let kvůli malým částem, které mohou být spolknuty. Nebezpečí udušení."

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Ever Earth rail set farm
951 Kč