Naše alternativa k vyprodanému výrobku

Ever Earth Stacking puzzle Z housenky na motýla
Momentálně vyprodáno
Cena
715 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A270125

EAN: 6923619426747

Ever Earth Stacking puzzle Z housenky na motýla
Tento text je přeložen automaticky.
S naší dřevěnou skládací skládačkou se vaše dítě hravě naučí, jak se housenka vyvine v motýla. Herní skládačka se skládá z malovaných dřevěných bloků, které v určitém pořadí odhalí čtyři různé obrázky. Jak vaše dítě řeší hádanku, on nebo ona se hravě dozví o jednotlivých vývojových fázích motýla. Při hraní s dřevěnou skládačkou se vaše dítě setká s komplikovanými překážkami, které dovednost obzvláště procvičují. Po vyřešení hádanky si vaše dítě bude lépe pamatovat, co se naučilo. Barevné obrázky zvyšují pochopení barev vašeho dítěte. Úspěch v učení je také zaměřen na motorické dovednosti a koordinaci rukou a očí.

Detaily produktu:
  • Materiál: Dřevo
  • Rozměry: 15 x 7 x 13 cm
  • Věk: od 12 měsíců

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější