EverEarth® Chrastítko kroužek
Momentálně vyprodáno

EverEarth® Chrastítko kroužek

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A185696

EverEarth® Chrastítko kroužek
Díky dřevěnému chrastítku posiluje dítě se zábavou a nadšením první auditivní a motorické zkušenosti.

Chrastítko je tvořeno malým kroužkem pro chycení a třemi barevnými dřevěnými kostkami, které způsobují klapavé zvuky při třesení. Robustní chrastítko podporuje auditivní vnímání dítěte. Díky jednotlivým barevným akcentům se podporují procesy vizuálního učení. Chrastítko se snadno zvedne, čímž dítě může sbírat vlastní motorické zkušenosti. Hračka je prostá, aby dítě nemělo příliš vjemů.

Všechny výrobky EverEarth® se pomalovávají barvami na vodní bázi. Neobsahují chemické škodlivé látky. Dítě proto může dát hračky bez starosti do pusy. Udržitelnost je pro EverEarth® velmi důležitá. Proto se vyrábí všechny hračky z dřevin certifikovaných FSC®, které získává EverEarth® z vlastního udržitelného lesního hospodářství. Všechny EverEarth® výrobky jsou zaoblené, nemají ostré rohy, o které by se dítě mohlo zranit.

Podrobnosti:
  • Materiál: dřevo
  • Podporuje motoriku
  • Věk: od 6 měsíců.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.