EverEarth® Hračka do ruky: modrá hvězdička

EverEarth® Hračka do ruky: modrá hvězdička


Cena
303 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A185708

EverEarth® Hračka do ruky: modrá hvězdička
Hračka do ruky se hodí pro miminko, protože posiluje první motorické, auditivní a vizuální zkušenosti dítěte.

Hračka do ruky je vyrobena z velmi kvalitního, robustního bukového dřeva. Na hračce jsou upevněny 4 barevné dřevěné kuličky. Navíc je tu upevněno malinkaté zrcátko a malá rolnička, což zajistí extra zábavu. Dřevěná hračka podporuje v první řadě vývoj motoriky miminka. Navíc se díky zvukům rolničky trénuje auditivní porozumění. Hračka do ruky má jednoduchý design a několik pestrých dřevěných kuliček. Ty posilují vizuální zkušenost dítěte.

Všechny výrobky EverEarth® se pomalovávají barvami na vodní bázi. Neobsahují chemické škodlivé látky. Dítě proto může dát hračky bez starosti do pusy. Udržitelnost je pro EverEarth® velmi důležitá. Proto se vyrábí všechny hračky z dřevin certifikovaných FSC®, které získává EverEarth® z vlastního udržitelného lesního hospodářství. Všechny EverEarth® výrobky jsou zaoblené, nemají ostré rohy, o které by se dítě mohlo zranit.

Podrobnosti:
  • Materiál: dřevo
  • Podporuje motoriku
  • Věk: od 6 měsíců.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

EverEarth® Hračka do ruky: modrá hvězdička
303 Kč
Top značky