EverEarth® Hračka do ruky: žlutý čtverec

EverEarth® Hračka do ruky: žlutý čtverec


Cena
257 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A185707

EverEarth® Hračka do ruky: žlutý čtverec
EverEarth hračka do ruky je výborná pro miminko - pro jeho první motorické a auditivní zkušenosti.

Hračka do ruky je velmi robustní a přináší spolu spoustu zábavy díky velkému množství barev a pohyblivým dřevěným kostkám. Pestré dřevěné kostky jsou skvělým vstupem pro motorické a vizuální chápání. Jinak je hračka prostá, aby nebylo vjemů pro dítě příliš. Dvě pohyblivé dřevěné kostky na hračce skýtají vstup do auditivního pochopení dítěte.

Všechny výrobky EverEarth® se pomalovávají barvami na vodní bázi. Neobsahují chemické škodlivé látky. Dítě proto může dát hračky bez starosti do pusy. Udržitelnost je pro EverEarth® velmi důležitá. Proto se vyrábí všechny hračky z dřevin certifikovaných FSC®, které získává EverEarth® z vlastního udržitelného lesního hospodářství. Všechny EverEarth® výrobky jsou zaoblené, nemají ostré rohy, o které by se dítě mohlo zranit.

Podrobnosti:
  • Materiál: dřevo
  • Podporuje motoriku
  • Věk: od 6 měsíců.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

EverEarth® Hračka do ruky: žlutý čtverec
257 Kč
Top značky