EXIT Dřevěný domeček Aksent šedý

EXIT Dřevěný domeček Aksent šedý

  • Skladem
  • Dodací lhůta: cca 2 týdny
  • Poštovné zdarma!
17.365 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A248503

EXIT Dřevěný domeček Aksent šedý
Dřevěný domeček na hraní EXIT Aksent v šedé je skvělým domečkem se skluzavkami a pískovištěm. Dřevěný domeček stojí na chůdách, takže si děti pod ním mohou hrát na pískovišti. Díky jednoduchému designu a přirozenému vzhledu se dřevěný domeček na hraní EXIT Aksent hodí do jakékoliv zahrady!

Udržitelný dům ze dřeva Dřevěný domeček na hraní Aksent EXIT Toys je vyroben z borovice s certifikátem FSC (FSC 100%, SCS-COC-000652-WH). Toto dřevo pochází ze Skandinávie a je vysoce kvalitní. EXIT borové dřevo je impregnováno pod vysokým tlakem. To zajišťuje co nejdelší životnost a dřevo nepotřebuje žádnou další úpravu. Užívejte dřevěný domeček EXIT dlouho a bez obav!

Unikátní vlastní zařízení?

Pro EXIT Aksent dřevěný domeček na hraní je k dispoici různé příslušenství, jako je piknikvý set se stoličkami, safari tabule s křídou nebo krásná dekorační sada v růžové barvě. Nastavte své hřiště tak, jak jej chcete mít, a zažijte největší outdoorové dobrodružství!

Podrobnosti:
  • Se skluzavkou, pískovištěm a zábradlím
  • Maximální nosnost: 100 kg
  • Materiál: cedr
Základní výbavu tvoří:
Prefabrikované panely pro snadnou instalaci
Klouzačka
Pískoviště
Návod

Informace o zaslání

Přímé doručení výrobků od výrobce

V našem sortimentu najdete výrobky, jejichž doručení relizuje samotný výrobce (např. výrobky do Ticaa nebo I'COO). Jejich doručení trvá déle než naše standardní doručení. Takové doručení můžet trvat

14 - 21 pracovních dnů.

EXIT Dřevěný domeček Aksent šedý
17.365 Kč