Naše alternativa k vyprodanému výrobku

EXIT Dřevěný domeček Beach 100 červený
Momentálně vyprodáno

EXIT Dřevěný domeček Beach 100 červený


Cena
7.283 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A248293

EXIT Dřevěný domeček Beach 100 červený
Dřevěný domeček EXIT Beach 100 v červené barvě má krásný skandinávský vzhled, děti se v něm zabaví na celé hodiny. Domeček stojí na zemi, má na obou stranách okna, která lze otevírat a dveře, které jsou v horní části otevřené. Předmontované panely zajistí, že domeček snadno a rychle sestavíte. Objednat, sestavit a hurá do hry!

Udržitelný dřevěný domeček na hraní Dřevěné domečky EXIT jsou vyrobeny z cedrového dřeva s certifikátem FSC® (FSC100%, SCS-COC-000652-WH). Tento typ dřeva se přirozeně chrání vůči povětrnostním podmínkám, jako je déšť, a proto je odolný vůči hnilobě. Dřevo není ošetřováno nezdravými chemikáliemi a nerozpadá se. Cedrové dřevo je proto nejen dobré pro životní prostředí, ale také pro děti.

Zažijte největší dobrodružství Stejně jako u všech dřevěných domečků na hraní je k dispozici i další příslušenství pro EXIT Fantasia 100. Co si myslíte o skvělém piknikovém setu s stoličkami, květinovými truhlíky nebo ptačí budkou? Přeneste se s domečkem EXIT Beach 100 na pláž a zažívejte nekonečná dobrodružství na čerstvém vzduchu.

Podrobnosti:
  • Okna jsou otevírací.
  • Odolný vůči povětrnostním vlivům.
  • Maximální nosnost: 100 kg
  • Materiál: cedr
Základní výbavu tvoří: Prefabrikovaná sada pro snadnou instalaci Návod k použití

Naše nejprodávanější

Top značky