EXIT Dřevěný domeček Beach 100 červený

EXIT Dřevěný domeček Beach 100 červený

  • Skladem
  • Dodací lhůta: cca 2 týdny
  • Poštovné zdarma!
7.940 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A248293

EXIT Dřevěný domeček Beach 100 červený
Dřevěný domeček EXIT Beach 100 v červené barvě má krásný skandinávský vzhled, děti se v něm zabaví na celé hodiny. Domeček stojí na zemi, má na obou stranách okna, která lze otevírat a dveře, které jsou v horní části otevřené. Předmontované panely zajistí, že domeček snadno a rychle sestavíte. Objednat, sestavit a hurá do hry!

Udržitelný dřevěný domeček na hraní Dřevěné domečky EXIT jsou vyrobeny z cedrového dřeva s certifikátem FSC® (FSC100%, SCS-COC-000652-WH). Tento typ dřeva se přirozeně chrání vůči povětrnostním podmínkám, jako je déšť, a proto je odolný vůči hnilobě. Dřevo není ošetřováno nezdravými chemikáliemi a nerozpadá se. Cedrové dřevo je proto nejen dobré pro životní prostředí, ale také pro děti.

Zažijte největší dobrodružství Stejně jako u všech dřevěných domečků na hraní je k dispozici i další příslušenství pro EXIT Fantasia 100. Co si myslíte o skvělém piknikovém setu s stoličkami, květinovými truhlíky nebo ptačí budkou? Přeneste se s domečkem EXIT Beach 100 na pláž a zažívejte nekonečná dobrodružství na čerstvém vzduchu.

Podrobnosti:
  • Okna jsou otevírací.
  • Odolný vůči povětrnostním vlivům.
  • Maximální nosnost: 100 kg
  • Materiál: cedr
Základní výbavu tvoří: Prefabrikovaná sada pro snadnou instalaci Návod k použití

Informace o zaslání

Přímé doručení výrobků od výrobce

V našem sortimentu najdete výrobky, jejichž doručení relizuje samotný výrobce (např. výrobky do Ticaa nebo I'COO). Jejich doručení trvá déle než naše standardní doručení. Takové doručení můžet trvat

14 - 21 pracovních dnů.

EXIT Dřevěný domeček Beach 100 červený
7.940 Kč
Top značky