Naše alternativa k vyprodanému výrobku

EXIT fotbalová brána Gio 300 x 100 cm
Momentálně vyprodáno

EXIT fotbalová brána Gio 300 x 100 cm


  • EXIT fotbalová branka Maestro 180 x 120 cm

Cena
3.714 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A248229

EXIT fotbalová brána Gio 300 x 100 cm
Fotbalová branka EXIT Gio je vysoce kvalitní branka s moderním, profesionálním a robustním vzhledem. Černý ocelový rám je galvanicky pozinkovaný a opatřen práškovou barvou pro dlouhou životnost. Také síť fotbalové branky Gio je extrémně silná, takže i ty nejtěžší rány mohou být zachyceny. Tato fotbalová branka je tedy nejen vhodná pro Vaši vlastní zahradu, ale i pro fotbalové kluby.
Fotbalové cíle EXIT Gio jsou speciálně navrženy pro dětské zápasy, kde menší týmy hrají na menších fotbalových brankách. Fotbalové cíle Gio splňují požadavky profesionálních mini-dětských fotbalových soutěží.
Trénink skončil, nebo je soutěž u konce?
Tyto fotbalové branky se díky dvěma transportním kolům snadno přemisťují. Branky nemusíte zvedat, ale můžete je jen přesunout na jiné místo. Samozřejmě, když hrajete fotbal, nechcete, aby se branka přesunula, když míč zasáhne branku, takže kola lze po čas hry složit. A nezapomíná se ani na praktickou stránku, protože fotbalové branky EXIT Gio lze jednoduše stohovat, takže ušetříte místo, branky lze například uzamknout jedním zámkem dohromady. Jednoduché, bezpečné a stabilní: toto jsou fotbalové branky EXIT Gio!

Podrobnosti:
  • Vhodné pro alergiky
  • Snadné čištění
  • Rozměry: 300 x 100 cm
  • Materiál: ocel
  • Věk: od 3 let

Informace o zaslání

Přímé doručení výrobků od výrobce

V našem sortimentu najdete výrobky, jejichž doručení relizuje samotný výrobce (např. výrobky do Ticaa nebo I'COO). Jejich doručení trvá déle než naše standardní doručení. Takové doručení můžet trvat

14 - 21 pracovních dnů.

Naše nejprodávanější

Top značky