Naše alternativa k vyprodanému výrobku

EXIT Pool Stone 300x76cm bazén s čerpací pumpou a krycí plachtou, šedý
Momentálně vyprodáno

EXIT Pool Stone 300x76cm bazén s čerpací pumpou a krycí plachtou, šedý


Varianta:

Cena
9.640 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A269429

EAN: 8719874703475

EXIT Pool Stone 300x76cm bazén s čerpací pumpou a krycí plachtou, šedý
EXIT Stone Pool ø300x76cm je kulatý šedý bazén z rámu a krycí plachtou. Bazén je standartně vybaven vodním čerpadlem a svým vzorem kamenné podlahy vynikne mezi ostatními bazény. Hledáte hezký, jedinečný a vysoce hodnotný bazén pro Vaši zahradu? Předved´te se s tímto kulatým bazénem od EXIT Toys!

Osvěžující koupel v tvém bazénu!

Stone Pool má moderní a výrazný potisk v motivu kamenné podlahy, bude na sebe přitahovat pohledy ve Vaší zahradě. Vnitřní strana bazénu je modrá, pro svěží pocit z koupání. EXIT Pool má stěny z 3. vrstvého materiálu z umělé hmoty a polyesteru. Čerpadlo, které je součástí dodávky, udržuje vodu stále v oběhu, čerstvou, a brání znečístění vody. Čerpadlo se může jednoduše přimontovat na bazén a pomocí kartušové filtrace se voda osvěžuje.

Multifunkční krycí plachta.

S EXIT krycí plachtou pro bazény už nebude závislý na předpovědi počasí. Krycí plachta slouží k tomu, aby se do vody nedostala špína, a slouží i pro zachování tepla nahřáté vody od sluníčka. Krycí plachta se dá odtáhnout za pomoci závěsného mechanizmu, a díky průhledné fólii Vám nic neunikne. Jednoduše: při větru a nepřijemném počasí si můžete užívat bazén.

Hezký bazén na zahradu.

Úžasný motiv kamenné podlahy a černý rám propůjčují Stone Pool jedinečný výraz, a díky přirozenému vzhledu dobře zapadne do Vaší zahrady. Vnitřné stěna bazénu je modrá, to dodáva pocit čerstvosti. Kulatý tvar bazénu dodává příjemnou atmosféru a slouží k tomu, že si můžete užívat bazén společně s ostatními. s kulatým bazénem od EXIT Toys se nikdy nenudíte.

Pasující příslušenství

Pro EXIT Stone Pool je k dostání mnoho přślušenství, jako např. plachta na přikrytí, podlahy, plováček s chlórem, testovací proužky, a sada na čístění bazénu. Vyber si bazén od EXIT Toys, skutečný must-have pro Vaši zahradu během léta!

Podrobnosti:
  • Bazény s čerpadlem s kartušovou filtrací
  • Výška: 220 cm
  • Průměr: ø320 cm
  • Hmotnost: 23 kg
  • plocha na plavání: Ø 300 x 76 cm
  • Doporučená hloubka vody: 70 cm
  • Objem vody: 4383 litr
  • Maximální počet osob: 4
  • Věk: od 6 let
V balení standardně obsaženo:
černý ocelový bazén ø300x76cm
Šedé lemování s úžasným vzorem kamene
Plachta na přikrytí ø320cm
Včetně čerpadla a kartuší
Včetně sady na opravu
Návod bazén
Návod plachty na přikrytí
Návod čerpadlo

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější