Naše alternativa k vyprodanému výrobku

EXIT Pool Stone 300x76cm bazén s čerpací pumpou a krycí plachtou, šedý
Momentálně vyprodáno

EXIT Pool Stone 300x76cm bazén s čerpací pumpou a krycí plachtou, šedý


Varianta:

Cena
9.212 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A269429

EAN: 8719874703475

EXIT Pool Stone 300x76cm bazén s čerpací pumpou a krycí plachtou, šedý
EXIT Stone Pool ø300x76cm je kulatý šedý bazén z rámu a krycí plachtou. Bazén je standartně vybaven vodním čerpadlem a svým vzorem kamenné podlahy vynikne mezi ostatními bazény. Hledáte hezký, jedinečný a vysoce hodnotný bazén pro Vaši zahradu? Předved´te se s tímto kulatým bazénem od EXIT Toys!

Osvěžující koupel v tvém bazénu!

Stone Pool má moderní a výrazný potisk v motivu kamenné podlahy, bude na sebe přitahovat pohledy ve Vaší zahradě. Vnitřní strana bazénu je modrá, pro svěží pocit z koupání. EXIT Pool má stěny z 3. vrstvého materiálu z umělé hmoty a polyesteru. Čerpadlo, které je součástí dodávky, udržuje vodu stále v oběhu, čerstvou, a brání znečístění vody. Čerpadlo se může jednoduše přimontovat na bazén a pomocí kartušové filtrace se voda osvěžuje.

Multifunkční krycí plachta.

S EXIT krycí plachtou pro bazény už nebude závislý na předpovědi počasí. Krycí plachta slouží k tomu, aby se do vody nedostala špína, a slouží i pro zachování tepla nahřáté vody od sluníčka. Krycí plachta se dá odtáhnout za pomoci závěsného mechanizmu, a díky průhledné fólii Vám nic neunikne. Jednoduše: při větru a nepřijemném počasí si můžete užívat bazén.

Hezký bazén na zahradu.

Úžasný motiv kamenné podlahy a černý rám propůjčují Stone Pool jedinečný výraz, a díky přirozenému vzhledu dobře zapadne do Vaší zahrady. Vnitřné stěna bazénu je modrá, to dodáva pocit čerstvosti. Kulatý tvar bazénu dodává příjemnou atmosféru a slouží k tomu, že si můžete užívat bazén společně s ostatními. s kulatým bazénem od EXIT Toys se nikdy nenudíte.

Pasující příslušenství

Pro EXIT Stone Pool je k dostání mnoho přślušenství, jako např. plachta na přikrytí, podlahy, plováček s chlórem, testovací proužky, a sada na čístění bazénu. Vyber si bazén od EXIT Toys, skutečný must-have pro Vaši zahradu během léta!

Podrobnosti:
  • Bazény s čerpadlem s kartušovou filtrací
  • Výška: 220 cm
  • Průměr: ø320 cm
  • Hmotnost: 23 kg
  • plocha na plavání: Ø 300 x 76 cm
  • Doporučená hloubka vody: 70 cm
  • Objem vody: 4383 litr
  • Maximální počet osob: 4
  • Věk: od 6 let
V balení standardně obsaženo:
černý ocelový bazén ø300x76cm
Šedé lemování s úžasným vzorem kamene
Plachta na přikrytí ø320cm
Včetně čerpadla a kartuší
Včetně sady na opravu
Návod bazén
Návod plachty na přikrytí
Návod čerpadlo

Informace o zaslání

Přímé doručení výrobků od výrobce

V našem sortimentu najdete výrobky, jejichž doručení relizuje samotný výrobce (např. výrobky do Ticaa nebo I'COO). Jejich doručení trvá déle než naše standardní doručení. Takové doručení můžet trvat

14 - 21 pracovních dnů.

Naše nejprodávanější