EXIT Prémiová trampolína ø427cm

EXIT Prémiová trampolína ø427cm


 • EXIT Prémiová trampolína ø305cm
 • EXIT Prémiová trampolína ø253cm
 • EXIT Prémiová trampolína ø366cm

Cena
2.099 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: cca 2 týdny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A269196

EAN: 8719874708531

EXIT Prémiová trampolína ø427cm
Tento text je přeložen automaticky.
Trampolína EXIT Premium trampolína je černý plachta velmi vysoké tygří kvality a nabízí nejlepší ochranu trampolíny za větru a počasí. Kryt je vhodný pro kulaté trampolíny o průměru 253 centimetrů, jak pro trampolíny na nohou, tak pro podlahové trampolíny. Pozor: tato plachta není vhodná pro trampolíny na úrovni terénu Pro tento účel jsou k dispozici plachty na úrovni terénu. Nabídněte své trampolíně ochranu, kterou si zaslouží, s prémiovou krycí plachtou od EXIT Toys!

Chraňte svou trampolínu

Nemáte možnost trampolínu uložit do v zimě nebo nechcete tolik stavět a demontovat tolik? S krytím trampolíny Premium chráníte své trampolíny před povětrnostními vlivy EXIT Toys, jako je déšť, sníh, led a UV, ale také před nečistotami jako listy ze stromu. Drenážní otvory zajišťují, že se voda na trampolíně nezastaví.

Robustní, krásná a jednoduchá

Plachty Premium jsou vyrobeny z extra silného PVC, a proto mají ve srovnání s jinými plachtami mimořádně luxusní vzhled. Můžete snadno a stabilně připevnit kryt k trampolíně pomocí elastické pásky. Vaše trampolína není v žádném okamžiku optimálně chráněna! Vyberte si extra ochranu a prodloužte životnost své trampolíny s plachtovinami Premium z EXIT Toys.

Details:
 • Průměr ø 427 cm
 • Odolné vůči počasí: Ano
 • Věk: od 3 let
 • Informace o zaslání

  Přímé doručení výrobků od výrobce

  V našem sortimentu najdete výrobky, jejichž doručení relizuje samotný výrobce (např. výrobky do Ticaa nebo I'COO). Jejich doručení trvá déle než naše standardní doručení. Takové doručení můžet trvat

  14 - 21 pracovních dnů.

  Naše nejprodávanější

  EXIT Prémiová trampolína ø427cm
  2.099 Kč