Naše alternativa k vyprodanému výrobku

EXIT trampolína Elegant Premium ø 427 cm s bezpečnostní sítí Deluxe - zelená
Momentálně vyprodáno

EXIT trampolína Elegant Premium ø 427 cm s bezpečnostní sítí Deluxe - zelená


Varianta:

Cena
19.168 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A268435

EAN: 8719874705219

EXIT trampolína Elegant Premium ø 427 cm s bezpečnostní sítí Deluxe - zelená
Trampolína na zem Elegant Premium od EXIT Toys s bezpečnostní sítí Deluxe je velká kulatá trampolína velmi dobré kvality s šedivým bezpečnostním okrajem a černou zástěnou. Tuto trampolínu částečně zakopete do terénu, což je nejen obzvláště bezpečné, ale také dobře vypadá na zahradě. Trampolíny Elegant Premium Ground s bezpečnostní sítí Deluxe jsou bezpečné, krásné a lze je snadno sestavit!
U trampolín EXIT Elegant Premium Inground se rovněž myslí na dlouhou životnost. Rám je pozinkovaný a poté opatřen práškovým nástřikem, takže koroze nemá žádnou šanci. Mimořádně dlouhé, dvojité kuželovité prémiové pružiny, které jsou dlouhé 21,6 cm, poskytují dokonalý zážitek ze skákání s dokonalým odrazem a měkkým přistáním.
Černou zástěnu lze rychle připevnit k ochrannému okraji zipem. Ochranný rám je silný a opatřený systémem ochrany chodidel společnosti EXIT Toys (FPS), takže v průběhu skákání se chodidlo nikdy nedostane mezi pružiny. Výplň ochranného rámu je v porovnání s trampolínami Standard EXIT Elegant silnější a extra silná svrchní vrstva PVC se v důsledku postará o prodloužení životnosti výrobku.
Bezpečnostní síť je dodávána s trampolínou EXIT Elegant Premium Inground. Bezpečnostní síť Deluxe je díky překrývajícím se dveřím pro děti snadno přístupná a nabízí mimořádnou ochranu, protože trampolína Ground je blízko země. Kromě toho bezpečnostní síť Deluxe nabízí vysokou kvalitu. Síť prochází sklovláknitými kroužky, a to jak nahoře, tak i dole, vždy je pěkně napjatá. Bezpečnostní síť je kvalitně zpracovaná, což je obzvláště viditelné v případě extra silné vrstvy kolem všech sloupků. Trampolína na zem Elegant Premium je vybavena příslušenstvím pro mnohahodinovou zábavu při skákání.

Podrobnosti:
  • Model Trampolína k zakotvení do země
  • Materiál: PP (polypropylen)
  • Výška: 200 cm
  • Průměr: ø 450 cm
  • Hmotnost: 115 kg
  • Maximální uživatelská hmotnost: 130 kg
  • Věk: od 3 let
Součástí standardní výbavy je:
Trampolína
Šedý ochranný rám černou zástěnou
96 pozinkovaných pružin dlouhých 21,6 cm
8 kovových nohou
Bezpečnostní síť Deluxe s překrývajícími se dveřmi
Háčky na pružiny
Návod

Informace o zaslání

Přímé doručení výrobků od výrobce

V našem sortimentu najdete výrobky, jejichž doručení relizuje samotný výrobce (např. výrobky do Ticaa nebo I'COO). Jejich doručení trvá déle než naše standardní doručení. Takové doručení můžet trvat

14 - 21 pracovních dnů.

Naše nejprodávanější