Naše alternativa k vyprodanému výrobku

EXIT V zemi - Trampoline Elegant Premium 244x427 cm s bezpečnostní sítí Deluxe - černá
Momentálně vyprodáno

EXIT V zemi - Trampoline Elegant Premium 244x427 cm s bezpečnostní sítí Deluxe - černá


Cena
32.463 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A268427

EAN: 8719874705172

EXIT V zemi - Trampoline Elegant Premium 244x427 cm s bezpečnostní sítí Deluxe - černá
Tento text je přeložen automaticky.
EXIT Elegantní prémiová trampolína Premium s luxusní bezpečnostní sítí je obdélníková trampolína velmi dobré kvality se šedou ochrannou hranou a černou zástěrou. Tato trampolína je částečně pohřbena v zemi, což je nejen extra bezpečné, ale také dobře vypadá v zahradě. Trampolíny Elegant Premium In Inline s bezpečnostní sítí Deluxe jsou bezpečné, krásné a snadno se sestavují!

Trampolíny EXIT Elegant Premium In In Trampolines mají také dlouhou životnost. Rám je pozinkován a následně potažen práškovou barvou, takže rez nemá šanci. Extra dlouhé dvojité kuželové prémiové pružiny dlouhé 21,6 cm poskytují dokonalý skokový zážitek s dokonalým odrazem a měkkým přistáním.

Černá zástěra může být rychle připevněna k ochranné hraně pomocí zipu. Ochranná hrana je silná a je vybavena speciálně vyvinutým systémem ochrany nohou EXIT Toys (FPS), takže se během trampolínového skoku nikdy nedostanete mezi pružiny mezi nohami. Výplň ochranné hrany je silnější ve srovnání se standardní trampolínou EXIT Elegant In a extra silná vrchní vrstva PVC ochranné hrany zajišťuje, že vydrží déle, tj. Je mimořádně trvanlivá.

Bezpečnostní síť je dodáván s pozemními trampolínami EXIT Elegant Premium In In. Bezpečnostní síť Deluxe má díky překrývajícím se dveřím vstup pro děti a nabízí zvláštní ochranu, protože trampolína In je již v blízkosti podlahy. Bezpečnostní síť Deluxe navíc nabízí vysokou kvalitu. Síť je vždy pěkně napnutá kroužky ze skleněných vláken, a to jak nahoře, tak i dole. Bezpečnostní síť má vysoce kvalitní povrchovou úpravu, dokonce i s extra silnou pěnou kolem sloupků je to jasně vidět. Elegantní trampolína Premium In Ground je vybavena veškerým komfortem pro hodiny zábavy ve skákání!

Details:
 • Model: Buried trampoline
 • Materiál: PP (polypropylen)
 • Rozměry: 266 x 200 x 437 cm
 • Hmotnost: 126 kg
 • Maximální hmotnost uživatele: 120 kg
 • Věk: od 3 let
 • Standardně součástí bezpečnostního listu
  Šedá ochranná hrana s černou zástěrou
  76 pozinkovaných pružin o 21,6 cm
  4 rohové pružiny 14,1 cm
  8 kovových lene nohou
  Deluxe bezpečnostní síť s překrývajícími se dvířky
  pružinovým háčkem
  instrukcí

  Naše nejprodávanější