Naše alternativa k vyprodanému výrobku

EXIT V zemi - Trampoline Elegant Premium ø305cm s bezpečnostní sítí Deluxe - zelená
Momentálně vyprodáno

EXIT V zemi - Trampoline Elegant Premium ø305cm s bezpečnostní sítí Deluxe - zelená


Varianta:

Cena
14.482 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A268431

EAN: 8719874705196

EXIT V zemi - Trampoline Elegant Premium ø305cm s bezpečnostní sítí Deluxe - zelená
Tento text je přeložen automaticky.
EXIT Elegant Premium V zemské trampolíně s luxusní bezpečnostní sítí je malá kulatá trampolína velmi dobré kvality se šedou ochrannou hranou a černou zástěrou. Tato trampolína je částečně pohřbena v zemi, což je nejen extra bezpečné, ale také dobře vypadá v zahradě. Trampolíny Elegant Premium In Inline s bezpečnostní sítí Deluxe jsou bezpečné, krásné a snadno se sestavují!

Trampolíny EXIT Elegant Premium In In Trampolines mají také dlouhou životnost. Rám je pozinkován a následně potažen práškovou barvou, takže rez nemá šanci. Extra dlouhé dvojité kuželové prémiové pružiny dlouhé 21,6 cm poskytují dokonalý skokový zážitek s dokonalým odrazem a měkkým přistáním.

Černá zástěra může být rychle připevněna k ochranné hraně pomocí zipu. Ochranná hrana je silná a je vybavena speciálně vyvinutým systémem ochrany nohou EXIT Toys (FPS), takže se během trampolínového skoku nikdy nedostanete mezi pružiny mezi nohami. Výplň ochranné hrany je silnější ve srovnání se standardní trampolínou EXIT Elegant In a extra silná vrchní vrstva PVC ochranné hrany zajišťuje, že vydrží déle, tj. Je mimořádně trvanlivá.

Bezpečnostní síť je dodáván s pozemními trampolínami EXIT Elegant Premium In In. Bezpečnostní síť Deluxe má díky překrývajícím se dveřím vstup pro děti a nabízí zvláštní ochranu, protože trampolína In je již v blízkosti podlahy. Bezpečnostní síť Deluxe navíc nabízí vysokou kvalitu. Síť prochází kroužky ze skleněných vláken, jak nahoře, tak i dole, vždy krásně kulatá a napnutá. Bezpečnostní síť má vysoce kvalitní povrchovou úpravu, dokonce i s extra silnou pěnou kolem sloupků je to jasně vidět. Elegantní trampolína Premium In Ground je vybavena veškerým komfortem pro hodiny zábavy ve skákání!

Details:
 • Model: Buried trampoline
 • Materiál: PP (polypropylen)
 • Výška: 200 cm
 • průměr: ø329 cm
 • Hmotnost: 79 kg
 • Maximální hmotnost uživatele: 100 kg
 • Věk: od 3 let
 • Standardně součástí bezpečnostního listu
  Šedá ochranná hrana s černou zástěrou
  66 pozinkovaných peří 21,6 cm
  6 kovových lene nohou
  Deluxe bezpečnostní síť s překrývajícími se dvířky
  pružinovým háčkem
  instrukcí

  Informace o zaslání

  Přímé doručení výrobků od výrobce

  V našem sortimentu najdete výrobky, jejichž doručení relizuje samotný výrobce (např. výrobky do Ticaa nebo I'COO). Jejich doručení trvá déle než naše standardní doručení. Takové doručení můžet trvat

  14 - 21 pracovních dnů.

  Naše nejprodávanější