Naše alternativa k vyprodanému výrobku

EXIT Vodní tok AquaFlow Mega - Set
Momentálně vyprodáno
EXIT Vodní tok AquaFlow Mega - Set
9.723 Kč
Všechny ceny vč. DPH

EXIT Vodní tok AquaFlow Mega - Set


Cena
9.723 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A248470

EXIT Vodní tok AquaFlow Mega - Set
Vodní tok AquaFlow Mega - Set je unikátní vodní hřiště pro děti a zaručuje nekonečnou zábavu. EXIT Vodní hřiště Mega-Set je 4,75 metru dlouhé, tím je největší vodní tok v sérii AquaFlow. Vodní tok se skládá z různých kontejnerů s 5 komorami, což umožňuje, že si může více dětí hrát současně. Žlaby a kontejnery mají plastový vnitřek, který je vodotěsný a snadno se čistí. Voda proudí zámky jako skutečná řeka a vy rozhodnete, kolik vody chcete nechat vodní cestou protékat. Na konci dráhy se voda shromažďuje v nádobě a můžete ji znovu ručně vyčerpat. Vodní nádrže vodní dráhy AquaFlow lze nastavit v různých úhlech, rovně, cik-cak nebo do křivky, vše je možné!

Udržitelné dřevo
Vodní toky od EXIT Toys jsou vyrobeny z certifikovaného cedrového dřeba FSC® (FSC 100%) Tento typ dřeva přirozeně chrání vůči povětrnostním podmínkám, jako je déšť, a proto je odolný vůči hnilobě. Dřevo není ošetřováno nezdravými chemikáliemi a nerozpadá se. Cedrové dřevo je proto nejen dobré pro životní prostředí, ale také pro děti.

Podrobnosti:
  • Vodní tok s komorami
  • Maximální délka rozloženého produktu: 4,75m
  • Včetně čerpadla
  • Materiál: cedr

Informace o zaslání

Přímé doručení výrobků od výrobce

V našem sortimentu najdete výrobky, jejichž doručení relizuje samotný výrobce (např. výrobky do Ticaa nebo I'COO). Jejich doručení trvá déle než naše standardní doručení. Takové doručení můžet trvat

14 - 21 pracovních dnů.

Naše nejprodávanější

Top značky