FabBrix Dřevěné svěrné stavebnice MASTER WOODEN BOX 70 kusů
eko -11%

FabBrix Dřevěné svěrné stavebnice MASTER WOODEN BOX 70 kusů


MOC¹
1.229 Kč
Cena
1.091 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
138 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do ca 1-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A333541

EAN: 3760200288741

FabBrix Dřevěné svěrné stavebnice MASTER WOODEN BOX 70 kusů
Tento text je přeložen automaticky.
Objevte dřevěné stavebnice FabBRIX s certifikátem FSC v exkluzivní a vysoce kvalitní krabici z bukového dřeva. Objevte FabBrix: biologicky odbouratelné dřevěné kostky z lesů s certifikátem FSC, 100% kompatibilní s běžnými stavebnicemi.

Podrobnosti o produktu:
  • Rozměry balení (délka x šířka x výška): 21 x 10,5 x 7,5 cm
  • Obsah: 70 stavebních bloků
  • Věk: od 4 let

Pozor
Nevhodné pro děti do 3 let.

Nebezpečí udušení kvůli malým částem, které lze spolknout.

Sponzorováno

product_detail_ad

Ekologie

Udržitelný materiál

Mezi udržitelné materiály se řadí suroviny získané přírodním vypěstováním, kontrolovaným chovem zvěře, ale také materiály, které se získávají třeba z cukrové třtiny. Přírodní pěstování neumožňuje využití pesticidů a chrání tím přírodu. Bio plasty potřebují velmi nízký poměr fosilních surovin při výrobě a dlouhodobě tím snižují vypouštění emisí do prostředí ve srovnání s běžnými plasty. Existuje také řada pečetí, které označují výrobky vyrobené z udržitelných materiálů. Patří mezi ně například pečeť FCS® (Forest Stewardship Council), která zaručuje udržitelné lesní hospodaření, značka LENZING ECOVERO, která vyrábí udržitelnou viskózu, nebo standard Responsible Wool & Down, který zaručuje dobré životní podmínky zvířat a udržitelné využívání pastvin.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

FabBrix Dřevěné svěrné stavebnice MASTER WOODEN BOX 70 kusů
FabBrix Dřevěné svěrné stavebnice MASTER WOODEN BOX 70 kusů
MOC¹ 1.229 Kč
1.091 Kč