fehn® Activity-kostka - Funky Friends

fehn® Activity-kostka - Funky Friends


  • fehn® Activity-kostka - Little Castle

Cena
319 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Produkty ze série fehn Funky Friends

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A227289

fehn® Activity-kostka - Funky Friends
To je zábava! Kostka Activity ze série Funky Friends poskytuje vše, co srdce malého objevitele žádá. Různé materiály a barvy a skrytý šustící papír vyzývají k dotykům, úchopům a ke hře.

Aplikované tvary a zvířata a skkryté šustící papíry obzvláště napomáhají procvičování hmatu a úchopu. Na kostce Activity ze série Funky Friends se vždy nade něco nového. Kruhové chrastítko s barevnými kuličkami a dalšími prvky podporuje cílený úchop a vyzývá k zatřesení a ke hře. Zvoneček uvnitř vesele cinká. Malé zrcátko přinese další zábavu. Měkké kousátko pomůže při prořezávání zoubků. Díky praktickému kroužku lze kostku připevnit snadno ke kočárku, ohrádce a postýlce. Tak se rychle stane věrným společníkem doma i na cestách.

Podrobnosti:
  • Lze připevnit do auta nebo na kočárek
  • Se šustícím papírem
  • Se zrcátkem a zvonečkem
  • Rozměr: cca 10 x 10 cm
  • Materiál: Velur, plyš, tkanina, manšestr, buklet; 100 % PES
  • Pokyny k praní: Ruční praní
  • Věk: od 0 měsíců

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

fehn® Activity-kostka - Funky Friends
319 Kč
Top značky