fehn® Activity-míč s kroužkem Dráček - Little Castle

fehn® Activity-míč s kroužkem Dráček - Little Castle


  • fehn® Activity - míč s kroužkem - Funky Friends

Cena
314 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Produkty ze série fehn Little Castle

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A227305

fehn® Activity-míč s kroužkem Dráček - Little Castle
Kutálení, třesení, mačkání - s míčem Activity ze série Little Castle naučí každé dítě, jak hravou formou objevovat svět. Když se barevný míč kutálí tam a zpět a přitom zvoneček vesele cinká, pozurují jej dětské oči s napětím. Tím se trénuje šikovnost a motorika pomocí lezení, házení a chytání.

Rozličné materiály a barvy, výstupky a prohlubně, skrytý šustící papír jen vybízejí k objevování a dotykům. Uzlíky, lístky a dračí ocásek lze s radostí mačkat a zkoumat. Dračí hlavička s pískátkem podporuje cílený úchop. V zrcátku může dítě pozorovat svůj obličej a tím rozvíjet svou identitu. Malé kousátko s výstupky pomůže při prořezávání zoubků. Míček Activity se perfektně hodí na doma i na cesty. S praktickým úchytem jej lze flexibilně umístit na sedačku, kočárek, ohrádku či postýlku. To bude zábava!

Podrobnosti:
  • Lze připevnit do auta nebo na kočárek
  • Se zvonečkem a kousátkem
  • Se šustícím papírem
  • Se zrcátkem a zvonečkem
  • Rozměry: cca 23 cm
  • Materiál: Velur, jersey, froté; 100 % PES
  • Pokyny k praní: Ruční praní
  • Věk: od 0 měsíců

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

fehn® Activity-míč s kroužkem Dráček - Little Castle
314 Kč
Top značky