fehn® Activity - míč s kroužkem - Funky Friends

fehn® Activity - míč s kroužkem - Funky Friends


Cena
319 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Produkty ze série fehn Funky Friends

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A227238

fehn® Activity - míč s kroužkem - Funky Friends
Kutálení, třesení, mačkání - s míčem Activity ze série Funky Friends naučí každéndítě, jak hravou formou objevovat svět. Když se míček kutálí, zvoneček vesele zvoní a dětské oči jej napjatě pozorují. Tím se trénuje šikovnost a motorika pomocí lezení, házení a chytání.

Různé materiály a barvy a skrytý šustící papír vyzývají k dotykům, úchopům a ke hře. Různé materiály, ouška a nožky, tři uzlíky a šustící papír v křídlech vyzývají k dotykům a pomuchlání. Návěs se zrcátkem podporuje hravou formou sebeuvědomění svého dítěte. Kousátko s výstupky napomáhá při prořezávání zoubků. Díky míčku je zaručena nekonečná zábava , Vaše dítě se nebude nudit a hravou formou si bude procvičovat smysly.

Podrobnosti:
  • Funkce kousátka
  • Se zrcátkem a zvonečkem
  • Rozměry: cca 14 cm
  • Materiál: Velur, manšestr, tkanina; 100 % PES
  • Praní do 30° C
  • Věk: od 0 měsíců

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

fehn® Activity - míč s kroužkem - Funky Friends
319 Kč
Top značky