fehn® Activity závěsná kostka Včelka
fehn® Activity závěsná kostka Včelka
389 Kč
Všechny ceny vč. DPH

fehn® Activity závěsná kostka VčelkaCena
389 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Produkty ze série fehn Garden Dreams

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A242008

fehn® Activity závěsná kostka Včelka
Pestré barevné provedení a zrcátko osloví zrak děťátka, využití různých materiálů a textur zaměstná ručičky a hmat, chrastítko ve tvaru kroužku, naplněné barevnými kuličkami, určitě osloví zvědavé dětské ouška.

S nášivkami včelky, broučka, květiny a srdíčka a se skrytým chrastivým papírem vyzývá ke zkoumání a ke hře a napomáhá rozvoji hmatových dovedností Vašeho dítěte. Malé zrcátko hravou formou podporuje sebeuvědomění dítěte. Zvonek uvnitř kostky vyzývá ke hře a postará se o dobrou zábavu. Na kostce jsou zavěšeny: srdíčko s pískátkem pro první akustické vjemy, kousátko s výstupky, které pomůže, až se budou prořezávat první zoubky. Kroužek a tři malá poutka jsou vytvořeny speciálně pro dětské ručky. Těmito prvními úkony se procvičuje hrubá i jemná motorika Vašeho dítěte. Díky pružnému systému lze kostku snadno upevnit na postýlku, kočárek či autosedačku, tím se stane věrným společníkem Vašeho dítěte.

Podrobnosti:
    Rozměry: 10 x 10 cm
  • Materiál: Velur, buklet, froté, tkanina, výplň: 100% PES
  • S pískátkem, kousátkem, zvonečkem, zrcátkem, šustivým papírem
  • Vhodné teké do kočárku či do aua
  • Pokyny k praní: Ruční praní
  • Věk: od 0 měsíců

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

fehn® Activity závěsná kostka Včelka
389 Kč
Top značky