fehn Austrálie Rattle náramek Koala
Varianta:
  • fehn Austrálie Rattle náramek Koala
  • fehn Bruno chrastítko medvěd náramek
  • fehn Swan Lake Rattle Náramek Králík

Cena
146 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Produkty ze série fehn Australia

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A273710

EAN: 4001998064544

fehn Austrálie Rattle náramek Koala
Tento text je přeložen automaticky.
Jednou po celém světě mazliví přátelé věnují pozornost - nyní se stává exotickými! Cuddly koala a jeho přítel, mravenečník, vyrazili z nekonečné rozlehlosti australského vnitrozemí, aby dobyli srdce malých světových průzkumníků.

Velký chrastítkový náramek Koala z australské sbírky přináší úsměv tvář i těch nejmladších. Měkké a plyšové materiály v jemných barvách a skrytá chrastítko mají hodně co nabídnout vašemu dítěti jak na pohled, tak na slyšení. Jednoduše zatáhněte malou, mazlivou koala přes zápěstí a chrastění zábava může začít. Integrovaný chrastítko zní každým pohybem a tak hravě stimuluje dětské smysly.

Detaily:
  • Se suchým zipem a chrastítkem
  • Opatření: přibl. 16 cm Velikost: 5 cm
  • Péče: omyvatelné při 30 ° C
  • Věk: od 0 měsíců

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

fehn Austrálie Rattle náramek Koala
146 Kč