fehn® Babys první zrcátko - Australia

fehn® Babys první zrcátko - Australia


Cena
271 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-4 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A227543

fehn® Babys první zrcátko - Australia
První dětské zrcátko ze série Australia hravou formou podporuje sebeuvědomění dítěte. Při vzájemném jukání do zrcátka si užijete spoustu legrace a budete mít tak ještě těsnější kontakt se svým drobečkem. Díky zrcátku si dítě uvědomí své první pohyby a začne poznávat samo sebe. Schopnot poznat svůj obličej je rozhodujícím krokem ve vývoji osobnosti. Další možnosti, jak si se zrcátkem pohrát z něho zakrátko udělají oblíbenou hračku.

Malý mravenečník s pískátkem podporuje cílené uchopovní. Šustivý papír ve dvou listech a měkké orámování vyzývají k objevování a ke zkoušení. Díky upevňovacímu kroužku lze zrcátko upevnit na autosedačku, kočárek, ohrácku či postýlku, bude tak skvělým společníkem na doma i na cesty.

Podrobnosti:
  • Možnost upevnit na kočárek, do auta a na postýlku.
  • S šustícím papírem a pískátkem
  • Se zrcátkem
  • Svrchní materiál: Plyš, velur, tkanina Výplň: 100% PES
  • Rozměry: cca 25 cm
  • Péče a praní: Ruční praní
  • Věk: od 0 měsíců

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

fehn® Babys první zrcátko - Australia
271 Kč
Top značky