fehn® chrastící válec k lezení Lev - Funky Friends
Momentálně vyprodáno

fehn® chrastící válec k lezení Lev - Funky Friends

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
414 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A228217

fehn® chrastící válec k lezení Lev - Funky Friends
Objevování a hra bude skutečnou zábavou! Vesele chrastící válec Lvíček ze série Funky Friends povzbudí objevitelského ducha Vašeho dítěte. Pomůže při prvních pokusech o lezení a chůzi a vybízí k úchopům a bádání.

Uvnitř se nachází nafukovací válec, zvenčí se o zábavu postará barevný potah. Válec podporuje hravou formou motorické dovednosti Vašeho dítěte. Chrastítko v ocásku vesele chrastí při pohybu, tři barevné proužky se šustícím papírem a směsice materiálů z manšestru, plyše a tkaniny vyzývá k vyzkoušení, ohmatání a objevování. Nafouknout a do toho!

Podrobnosti:
    Rozměry: 22 x 34 cm
  • Velur, plyš, manšestr, tkanina
  • S chrastítkem a šustícím papírem
  • Pokyny k praní: Ruční praní
  • Věk: od 6 měsíců

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.