FEHN Hrací brouček - Garden Dreams

FEHN Hrací brouček - Garden Dreams


 • fehn® hrací Mravenečník - Australia
 • fehn® hrací Myš - Little Castle
 • FEHN Hrací tukan - Jungle Heroes
 • fehn® hrací letící Dráček - Little Castle

Cena
375 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-4 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A172334

FEHN Hrací brouček - Garden Dreams
Hrací brouček je vyroben z měkkých a barevných látek. Díky uklidňující melodii napomáhá Vašemu dítěti usnout. S vyjmutelným strojkem a zipem.

Podrobnosti:
 • Číslo výrobku: 068030 svrchní materiál: velur/jersey/výplň: Polyesterová vata Velikost: cca 14 cm Lze prát do 30° C Věk: Od 0 měsíců Upozornění Hrací strojek je třeba před praním vyjmout. Hrací strojek se nesmí dostat do rukou dětí. Se zipem smí manipulovat pouze dospělá osoba! Hračka se smí dát do ruky dítěti pouze s řádně zavřeným zipem.
 • Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  FEHN Hrací brouček - Garden Dreams
  375 Kč
  Top značky