fehn® hrací kolotoč malý Lvíček - Funky Friends

fehn® hrací kolotoč malý Lvíček - Funky Friends


  • fehn® hrací Dráček malý - Little Castle
  • fehn® hrací Koala, malá - Australia
  • fehn® hrací kolotoč Netopýr malý - Little Castle

Cena
358 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Produkty ze série fehn Funky Friends

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A227560

fehn® hrací kolotoč malý Lvíček - Funky Friends
Pro ty nejkrásnější sny! Hrací kolotoč Lvíček ze série Funky Friends potěsí srdce Vašeho dítěte. Hrací strojek lze snadno natáhnout, zahraje oblíbenou ukolébavku v příjemné hlasitosti. Hrací strojek lze snadno natáhnout, zahraje oblíbenou ukolébavku v příjemné hlasitosti. Dítě se uklidní a snadno usne.

Po otevření bezpečnostního uzávěru pomocí kancelářské sponky lze hrací strojek vyjmout a kolotoč vyprat. Kouzelný lvíček na měsíci se jednoduše připevní na postýlku, kočárek nebo sedačku pomocí dvou šňůrek. Funguje jako příjemný společník nebo usínací kamarád. Lvíček vždy upoutá pozornost, doma i na cestách a brzy se stane věrným průvodcem Vašeho dítěte.

Podrobnosti:
  • Rozměry: ca. 22 cm
  • Svrchní materiál: Plyš, velur, tkanina Výplň: 100% PES
  • Praní na 30 °C
  • S vyjímatelným strojkem a zipem.
  • Hrací strojek před praním odstranit.
  • Věk: od 0 měsíců

Upozornění
Hrací strojek není vhodný pro malé dětské ruce. Se zipem smí manipulovat pouze dospělá osoba! Hračka se smí dát do ruky dítěti pouze s řádně zavřeným zipem.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

fehn® hrací kolotoč malý Lvíček - Funky Friends
358 Kč
Top značky