fehn® Muchláček Netopýr - Little Castle
Momentálně vyprodáno

fehn® Muchláček Netopýr - Little Castle

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

354 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A227203

fehn® Muchláček Netopýr - Little Castle
Muchláček Netopýr ze série Little Castle poskytne vašemu dítěti mimořádnou měkkost. Uchovává teplo a dodává pocit bezpečí pri mazlení, hlazení a laskání. V postýlce vedle polštářku se záhy stane nerozlučným společníkem Vašeho dítěte.

Jeho rozličné materály a oba našité konce vyzývají k hlazení, mazlení a objevování. Měkoučký netopýr pomůže Vašemu dítěti při usínání, bude je doprovázet celý den a noc a brzy se tak stane jeho nejlepším kamarádem.

Podrobnosti:
  • Svrchní materiál: Plyš, velur, jersey 100% PES
  • Rozměry: cca 26 cm
  • Péče: praní na 30 °C
  • Věk: od 0 měsíců

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.