fehn® obal na doklady Netopýr - Little Castle

fehn® obal na doklady Netopýr - Little Castle


  • FEHN Obal na doklady včela - Garden Dreams

Cena
255 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Produkty ze série fehn Little Castle

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A228216

fehn® obal na doklady Netopýr - Little Castle
Vše stále po ruce! Obal na doklady Netopýr ze séie Little Castle není jen hezkým doplňkem, ale také ukryje a ochrání nejdůležitější doklady Vašeho dítěte. Zářivě modrá, líbivé detaily a roztomilý netopýr na titulní stránce činí z obalu na doklady hotový skvost.

Již v průběhu těhotenství do něho lze uložit těhotenskou průkazku, později zdravotní knížku, očkovací průkaz a další důležité doklady Vašeho dítěte. Měkoučký obal poskytne obalu na doklady Netopýr obzvláštní pevnost, díky které jsou bezpečně ochráněny důležité doklady.

Podrobnosti:
  • Rozměr: 23 x 16 cm
  • Materiál: Velur; 100 % PES, Výplň: Jersey; 95 % bavlna; 5 % PUE, velur; 100 % PES, Obruba: Jersey; 95 % bavlna, 5 % PUE
  • Péče: Ruční praní

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

fehn® obal na doklady Netopýr - Little Castle
255 Kč
Top značky