fehn® řetízek na dudlík se zrcátkem - Australia

fehn® řetízek na dudlík se zrcátkem - Australia


  • FEHN Klips na šidítko PAUL

Cena
147 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Produkty ze série fehn Australia

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A222611

fehn® řetízek na dudlík se zrcátkem - Australia
Řetízek na dudlík se zrcátkem ze série Australia je přesně tím pravým pro malé objevitele.

Všechny dudlíky s poutky lze přichytit pomocí praktické šňůrky. Tak bude řetízek dávat pozor na všechny dudlíky Vašeho neposedy. Kulaté zrcátko podnítí dětskou zvědavost a podporuje hravou formou sebeuvědomění. Plastová sponka se snadno přychytí na oděv Vašeho dítěte a zároveň zajistí i při pohybech bezpečné uchycení.

Podrobnosti:
  • Se zrcátkem
  • Ruční praní.
  • Dudlík není součástí balení
  • Materiál: Plyš, velur, tkanina
  • Rozměry: cca 22 cm
  • Věk: od 0 měsíců

Upozornění
Před každým použitím zkontrolujte držáček na dudlík. Při poškození dále nepoužívejte. Neprodlužujte řetízek na dudlík! Nepřipevňujte na pásky, stuhy nebo na oblečení, které lze oddělit. Vaše dítě se tak může uškrtit. Nepřipevňujte žádné jiné těžké věci na řetízek. Připevněte řetízek jen k pevným dílů oblečení. Nepřipevňujte řetízek na kočárky, houpačky, nebo postýlky, když jde dítě spát. Nevhodné k praní, nevyvářet, nečistit silnými čistícími prostředky. Otřít jen vlhkým hadříkem a nechat oschnout. Skladujte hygienicky. Nepoužívejte držáček na dudlík jako hračku, nebo kousátko.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

fehn® řetízek na dudlík se zrcátkem - Australia
147 Kč
Top značky