pouze dnes: 10x více bodů 🎅
pouze dnes: 10x více bodů 🎅
sbírat EXTRA body
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Filibabba  Pil motor ball Pistachio
eko
MOC¹
494 Kč
Cena
469 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do ca 1-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A333337

EAN: 5712804014880

Filibabba Pil motor ball Pistachio
Tento text je přeložen automaticky.
Míč Pil Motorik je určen pro rozvoj motoriky. Na stránkách Filibabba byla s velkým srdcem vytvořena rozmanitá kolekce míčů pro pohybové aktivity - s povrchem obohacujícím smysly a v jemných barevných odstínech.

Motorický míč Pil je vyroben ze 100% přírodního kaučuku a pomáhá stimulovat motorické dovednosti a úchopové reflexy vašeho dítěte. Díky příjemnému zvuku zvonku uvnitř také stimuluje sluch. Na povrchu jsou malé důlky - ideální pro citlivé děti, které se chtějí jen lehce dotýkat. Okraje důlků jsou měkké a lze je používat ke kousání a okusování podrážděných dásní. Zároveň je podporován smysl pro hmat. Skvělý výrobek pro rozvoj jemné motoriky.

Podrobnosti o produktu:
  • Rozměry (délka x šířka x výška): 8 x 8 x 8 cm.
  • Podporuje rozvoj motoriky a úchopových reflexů
  • Materiál: 100 % čistý přírodní kaučuk
  • Bez BPA, ftalátů a PVC
  • Ručně malované barvou vhodnou pro potraviny
  • Pokyny pro údržbu: Čistěte pouze vlhkým hadříkem.
  • Věk: od 0 měsíců

Pozor
Vzhledem k tomu, že míč je vyroben ze 100% přírodního kaučuku, může se jeho vzhled mírně lišit od obrázku.

Sponzorováno

product_detail_ad

Ekologie

Udržitelný materiál

Mezi udržitelné materiály se řadí suroviny získané přírodním vypěstováním, kontrolovaným chovem zvěře, ale také materiály, které se získávají třeba z cukrové třtiny. Přírodní pěstování neumožňuje využití pesticidů a chrání tím přírodu. Bio plasty potřebují velmi nízký poměr fosilních surovin při výrobě a dlouhodobě tím snižují vypouštění emisí do prostředí ve srovnání s běžnými plasty. Existuje také řada pečetí, které označují výrobky vyrobené z udržitelných materiálů. Patří mezi ně například pečeť FCS® (Forest Stewardship Council), která zaručuje udržitelné lesní hospodaření, značka LENZING ECOVERO, která vyrábí udržitelnou viskózu, nebo standard Responsible Wool & Down, který zaručuje dobré životní podmínky zvířat a udržitelné využívání pastvin.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Filibabba  Pil motor ball Pistachio
Filibabba Pil motor ball Pistachio
MOC¹ 494 Kč
469 Kč