FILLIKID Cestovní postýlka Basic Comfort šedá

FILLIKID Cestovní postýlka Basic Comfort šedá


  • fillikid Cestovní postýlka Basic natur/hnědá

1.190 Kč
Cena
1.174 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A200295

FILLIKID Cestovní postýlka Basic Comfort šedá
Cestovní postýlka Fillikid Basic Comfort Vám nabízí skvělou přednost. Díky nové, 30 mm silné, speciálně komprimované pěnové matraci o hustotě pěnové látky 25, stráví dítě noc i bez extra pěnové matrace.

Plocha na ležení této matrace je vyrobena z měkkého materiálu, který je příjemný na pokožku. Navíc má cestovní postýlka dobře polstrované horní okraje, 5 stojných nožek, přenosnou tašku a sítové plochy. Cestovní postýlka má nosnost do 15 kg.

Znaky výbavy:
• 30 mm silná speciální matrace s hustotou pěny 25
• 5 stojných nožek
• Přenosná taška
• Rozměry ve složeném stavu: 79,5 x 23 x 21 cm

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

FILLIKID Cestovní postýlka Basic Comfort šedá
1.190 Kč
1.174 Kč
Top značky