fillikid Felix 2017 melange modrá

fillikid Felix 2017 melange modrá


  • fillikid Felix 2017 melange růžová

Cena
2.377 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-5 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A200979

EAN: 9120073602947

fillikid Felix 2017 melange modrá
Golfový kočárek Felix je ideálním průvodcem. Dostatek volnosti pohybu a současně garantovaná bezpečnost a dobrá jízda modelu Felix z něj dělají všestranného umělce. Polohovatelná zádová opěrka a opěrka na nohy umožní dítěti individuální polohu sezení. Sedačka o šířce 36 cm je dostatečně prostorná. Dítě jede bezpečně, protože má před sebou polstrované, odnímatelné madlo a připásáno je efektivním pětibodovým pásem. Ať už prší nebo svítí sluníčko, Felix se osvědčí díky stříšce s výklopnou sluneční clonou. Přední kolečka jsou uložená v kuličkových ložiscích, jsou otáčecí a zaaretovatelná. I přes vysokou stabilitu je Felix snadno skládací a proto vhodný pro převoz. Nosnost golfového kočárku je maximálně 15 kg. Felix představuje výborný všestranný golfový kočárek.

Příslušenství

Cena
503 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Naše nejprodávanější

fillikid Felix 2017 melange modrá
2.377 Kč