Fillikid golfový kočárek Ben 2017 růžový

Fillikid golfový kočárek Ben 2017 růžový

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 1 kusy k dispozici!
960 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A200899

Fillikid golfový kočárek Ben 2017 růžový
Golfový kočárek Ben je stabilní, lehký a skládací do malých rozměrů. Je perfektním doprovodem na cesty a je možné jej úsporně a rychle složit. Kočárek disponuje 5bodovým bezpečnostním pásem. Přední kolečka jsou otočná o 360° a je možné je zaaretovat. Maximální nosnost je až 15 kg.

Příslušenství

Cena
249 Kč
Cena
279 Kč

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Fillikid golfový kočárek Ben 2017 růžový
960 Kč